wz

benefans.xf.cz

ZÁPASY - PODZIM 2010

Třeboň – SK Benešov 1:0 (1:0)

            Los soutěže náš tým poslal do jihočeské Třeboně, kam jsme vyrazili i my. Vyrazilo nás, i s dvěma zraněnými hráči, celkem osm. Jeli jsme autobusem společně s hráči za 30 Kč. Asi po hodině a půl cesty jsme dorazili na místo. Přijeli jsme o hodinu dříve což znamenalo, že jsme společně s hráči pronikli na stadion, aniž by jsme platili vstupné. Zabrali jsme si prostředek kryté tribuny a na síť za brankou pověsili naši velkou plachtu, na to domácí docela "koukali".

            Ještě co se týče před zápasových příprav, hned vedle hřiště byl malý bufet, a jelikož byla celkem zima, tak si všichni k pivu dali grog. A to se ukázalo jako dobrý tah, protože do malého kelímku dát velkého panáka rumu a dolít to trochou čaje, bylo to docela silný ...no ale u jednoho to neskončilo. Důležité je také dodat to, že na tomto zápase jsme se také poprvé prezentovali svými šálami. 

            Nadešel zápas. Už od počátku bylo celkem jasné, že to nebude nic lehkého. Naši hráči se prali co to šlo, ale proti bojující Třeboni a neobjektivním rozhodčím to šlo celkem špatně. Ještě do poločasu domácí vsítili náhodný gól z 30-ti metrů a téměř z ničeho. O přestávce jsme se přemístili za branku k naší plachtě. Druhý poločas jsme doufali v obrat a kluky podporovali co to jen šlo. Konečně se podařilo vstřelit gól z trestného kopu, ale ten nebyl po signalizaci pomezního uznán. Škoda jen, že mu ještě neřekli, že hlavičkující útočník na úrovni penalty není v offsidu, když bránící hráč stojí u tyče a gólman na čáře… Poté měl ještě velkou šanci mladý perspektivní dorostenec Bredler, ale nedokázal z penalty uklidit míč přes gólmana do branky. Ke konci zápasu už se to jen hrotilo. Po zbytečně tvrdém faulu byl náš hráč Večera odvezen po zápase do nemocnice a 5 min na to, Lukáš Zoubek uviděl po faulu druhou žlutou, tudíž červenou kartu. V 90 minutě jsme odpálili jeden oheň což se nelíbilo místnímu pořadateli, ale asi se nás bál, protože na nás pořvával z bezpečné vzdálenosti. Po zápase jsme něco pověděli sudímu a jeli domu

 

zpět