benefans.xf.cz

ZÁPASY - PODZIM 2010

3. výjezd - poslední podzimní kolo

FK Marila Příbram – SK Benešov 1:2 (1:0)

K poslednímu zápasu vyjíždíme do hornického města Příbram. Původně jsme měli jet dvěma auty, ale očekávaný počet se nás ráno nesešel... holt někomu nesedí zelená;). Nakonec jsme jeli teda jen jedním autem a dva "chuligány" jsme naložili do auta k hráčům, kteří se jeli taky jen podívat (dík Bany!).

Na hřišti byl zápas vyrovnaný, avšak v hledišti jsme byli skoro jediní, takže to vypadalo, že se hraje u nás. První poločas prohráváme 1:0. O poločase máme konečně čas na posílení a jdeme do zdejší hospody na nějaké to pivo, které zejména některým pozvedlo hladinku alkoholu na večerní úroveň. Takže ve druhém poločase bylo na tribuně o něco veseleji... A to také hlavně díky hře našich fotbalistů. Hráli aktivně a soupeře přehrávali. V 54. minutě, po hře rukou, vyrovnal na 1:1 Chomát z pokutového kopu.  Benešov pořád útočil my pořád fandili a v 76. minutě napálil z blízka Kučaba balón do branky - 1:2. Poté se už skóre neměnilo a tak výhra je doma. Ještě na hřišti proběhla pozápasová děkovačka a pak jsme následovali hráče do kabiny. Pozvánka od trenéra se neodmítá a tak si s hráči zakřičíme v kabině vítěznou "lejlu". Návštěva (ligových) kabin byla určitě zajímavá... jen škoda, že ligové kabiny nemáme taky u nás Švarcu.