wz

v případě chybného načtení webu klikněte na tento baner

ON-LINE rozhovor s Miloslavem Brožkem

 

Dobrý den, kdyby Benešov letos divizi vyhrál, měl by klub zájem o postup do ČFL už příští sezónu ? Doufám že jo :-)

benefan, 21.9.2011 22:41

Odpověď vložena: dnes 10:36

Dobrý den, tato otázka je ve spojení se současnými výsledky A mužstva určitě k řešení. Pokud by taková situace nastala, tak by jsme se jí nebránili a maximálně postup podpořili. Je třeba si v našich podmínkách uvědomit, že kluby v ČFL mají někdy i několikanásobně vyšší rozpočet než SK Benešov. My máme jednu velkou výhodu a to, že v týmu máme vlastní hráče, převážně odchovance a na těch chceme stavět i do budoucna. Zázemí na ČFL rozhodně máme, myslím, že i fotbalově by jsme měli šanci obstát, ale rozhodující je komplexní připravenost oddílu tedy i finanční a na té by jsme museli zapracovat což tak jako tak denně činíme. Nyní je pro nás priorita podpořit A tým v co nejlepších výkonech a v průběhu jara se uvidí, kde se budeme nacházet. Základem je stabilita klubu.

Zdravim Vás, zajímalo by mě jaký ambice máte s benešovským klubem? Co říkáte na fanoušky, kteří se benešovské fotbalisty snaží co možná nejlépe podporovat? Děkuji

Honza, 21.9.2011 20:45

Odpověď vložena: dnes 10:48

Já osobně mám ambici jedinnou a to maximálně benešovský fotbal podporovat v rámci svých možností a schopností. Společnou ambicí je rozvoj klubu ve všech oblastech s důrazem na vlastní "Benešovské"zdroje... Fotbal se hraje pro diváky a těch v posledních letech moc nechodilo. Ti věrní zaslouží absolutorium. Hráči je vnímají velmi pozitivně. Abychom to zlepšili, tak jsme domácí zápasy přeložili na neděle, vydáváme nový zpravodaj, máme nové webové stránky, snažíme se zlepšit prostředí a služby na stadionu, při každém domácím zápase jsme zavedli tombolu o hodnotné ceny. Např. na derby s Voticemi jich bude deset. Našemu "KOTLI" a nejem jemu patří poděkování za podporu a zájem o náš benešovský fotbal.

Švarc... co se stalo s "reklamou" Švarc? ...já to vim... ale spousta lidí se na to ptá... co se stalo? byla odstraněna v rozporu s usnesením VV SK BN. Jak si může někdo dovolit sahat na historický odkaz kopané v Benešově?! Věc, co pamatuje nějakých 20 let a je symbolem stadionu si jen tak někdo sundá, zničí a přelepí nějakou reklamou?! to je nějakých 5-10 tis. přednějších než historie klubu? To si ten někdo nemohl vyrobit novou reklamu?! takhle by to nešlo! Doufám, že do derby s Voticema dotyčný zjedná nápravu... sundat to šlo rychle a dva týdny na nápravu je dost

Péša, včera 0:19

Odpověď vložena: dnes 11:37

Výkonný výbor SK přijal rozhodnutí o zřízení tzv. Galerie slávy. Jeho podstatou je vyčlenit prostor na stadionu po vzoru např. NHL, kde bude banner s dobovým názvem klubu, ročníkem a soutěží, kterou hrál. Např. ČSAD Benešov, soutěžní ročník 1973/1974 2.liga. Myslím, že by bylo důstojné všechny historické úspěchy naší kopané na stadionu zviditelnit, tedy i FK Švarc Benešov z ročníku 1994/1995. Navíc za dva roky nás čekají oslavy 100let kopané v Benešově. Pokud se tedy ptáte na reklamu Švarc, tak na stadionu bude a VV SK bude maximálně zviditelňovat historické milníky naší kopané. Myslím, že je to rozumné řešení a nikdo nechce minulost znevažovat, naopak připravujeme také velkou reklamu Sládek group aby odpovídala významu tohoto sponzora pro klub SK Benešov.

jak je to s výkonným výborem a platností valné hromady?

franta61, včera 10:44

Odpověď vložena: dnes 11:41

Valná hromada proběhla v souladu se stanovami a její výsledek je nezpochybnitelný. Nevidím zde žádný problém. V případě, že by jste chtěl znát podrobnější stav věci, tak není problém přijít na výkonný výbor a celou věc probrat.

má vedení klubu v letošní sezóně zájem postoupit?

balda, včera 11:08

Odpověď vložena: dnes 11:43

Vedení klubu má zájem postoupit, ale je otázka jestli na to má :-). Ale vážně, pokud bude šance, tak bude bojovat stejně tak urputně jako hráči na hřišti aby jsme ČFL zabezpečili!...

Pane Brožek,pro benešáky jste nečitelná postava, nikdo Vás nezná.Mohl by jste říci jak jste se ocitl v Benešově ? Je dobře, že jako trenér B týmu působíte jako místopředceda SK ?

benešák, včera 11:30

Odpověď vložena: dnes 11:50

V roce 2008 jsem se přistěhovalm do Čtyřkol a začal (tedy skončil) s fotbalem v Pyšelých. Jsem rád, že se mohu s klubem SK Benešov ztotožnit a něco pro něk udělat a jsem také rád, že mohu začínat s čistým štítem a je jen na mě jak si povedu a jak mě okolí bude brát. Jako trenér B týmu se na výboru vůbec nezapojuji do hlasování o trenérském obsazení a věci sportovní řeším, pokud jsem vyzván. Na starosti v klubu mám marketing a sponzoring. Myslím, že se v žádném ohledu nejedná o střet zájmů a za 7 měsíců mě také v této otázce nikdo neoslovil, že by viděl někde problém. Ten kdo mě zná osobně ví, že to problém opravdu není a že věci řeším transparentně. V případě, že si B tým nepovede v souladu s filosofií a cíli klubu, mohu být samozřejmě odvolán.

Dobrý den.Nedávno jsem četl, že benešovský fotbal nabírá nový směr...To nás fanoušky může jen těšit. Na druhou stranu si ale myslím, že by neměl zapomínat na minulost. Mám na mysli zejména dobu své největší slávy - dobu pana Švarce.Proč už není na hřišti jeho logo?

fanoušek , dnes 8:39

Odpověď vložena: dnes 12:17

To je správný dotaz. Již jsem na něj v této diskuzi odpovídal, takže viz. výše. Obecně mám rád tradice a vážím si těch, kdo něco dokázali a FK Švarc Benešov na stadion patří.

Myslíte si, že se Benešov vrátí znovu mezi elitu českého fotbalu?

Honza, dnes 9:18

Odpověď vložena: dnes 12:24

Určitě jsme provinční klub a chceme být lokální leader v práci s mládeží. Uvidíme, záleží na mnoha okolnostech. Každý máme své sny :-)... když se zasním.... Je třeba klub nejprve posunout na poloprofesionální úroveň, tam se stabilizovat a uplatnit. Pokud máme být úspěšní, nemíme být fotbalovou a organizační rychlokvaškou...Takže uvidíme... Jinak já sázím na mládež a nesmíme zapomínat, že naše U12-15 a U19 již hrají nejvyšší soutěže...

Standa Vlček už není to, co před třemi roky. Ale určitě by se vám v Benešově hodil. Kolik byste za něj byli schopni zaplatit?

Pája, dnes 9:25

Odpověď vložena: dnes 12:49

Mám Standu Vlčka rád a dá se říct, že ho obdivuji, ale koupě jednoho fotbalisty by nám nemusela fotbalově pomoct, ale mohla by nás finančně položit, takže tohle určitě není náš směr kam se chceme vydat... Standovi přejme hodně zdraví a další úspěšná fotbalová léta...

Jaký je rozpočet fotbalového Benešova a kde prostředky na chod klubu berete?

Karel, Benešov, dnes 9:26

Odpověď vložena: dnes 12:52

Omlouvám se, ale výše rozpočtu je interní věc klubu a nemám, zda mandát takovou informaci zveřejňovat. Co se týče financování klubu tak je rozložena do sponzorů, dárců, města, rodičů, kteří přispívají nemalou měrou na chod klubu a tímto bych všem chtěl za tuto pomoc poděkovat. Bez nich by zde fotbal nebyl tam kde je.

Když byl můj syn malý a mladší, fasoval kopačky, dostával použité dresy a trenýrky. Dnes mi moje známá říká, kolik jí stojí fotbal jejího syna. Proč se více, i materiálně nepodporuje mládež? Některé rodiny přece na drahou výbavu nemají a je nesporné, že právě z těchto rodin by se mohli zrodit noví Masopustové či Nedvědi. Co vy na to?

Radka, dnes 9:28

Odpověď vložena: dnes 12:58

Naprosto souhlasím. Děláme vše pro podporu mládeže a ve svých plánech se zaměřujeme právě na ní. Je třeba si uvědomit, že jsme amatérskýklub, ikdyž jsme klub poměrně velký. Kromě rodičů a sponzorů nám nikdo peníze nepřiděluje. OFS Benešov nám poskytl dotaci v řádech desítek tisíc korun. Naše jedna cesta autobusem do Sokolova nás stojí 20 tisíc a tyto prostředky musíme sehnat. Věřte, že dnes nejtěžší na provozu jakéhokoli sportovního klubu je financování...

 

převzato z denik.cz

 

 

DISKUSNÍ FÓRUM