wz

v případě chybného načtení webu klikněte na tento baner

BENE FANS k rozhovoru s místopředsedou SK Benešov,

panem Brožkem (můj pohled – Péša)

 

1) marketing a sponzoring (náplň práce pana Brožka)

 

            Význam slova marketing byl do příchodu pana Brožka pro klub skoro neznámým pojmem. V tomto směru se od začátku nové sezóny hodně změnilo k lepšímu. Největším kusem práce v této oblasti je spuštění nového webu klubu a jeho pravidelná aktualizace. Web se bude určitě i na dále vyvíjet a jeho nedílnou součástí je i „FanZóna“. Na zápasech se obnovila tradice prodeje zápasových programů a losování tomboly, což je jedině dobře a minulé sezóně to chybělo. Před stadion byl umístěn nový zápasový poutač a byl navržen nový design plakátů na utkání. To jsou nejvýznamnější věci, které se v poslední době udály.

            Proběhla také jedna velká reklamní akce s partnery klubu. A to souvisí se sponzoringem a financováním klubu. Novým sponzorem mládeže se stala firma Danone. Shánění sponzorů není jednoduché, ale očividně se daří, jen tak dál!

 

2) galerie slávy / „reklama“ Švarc

 

            Vybudování galerie slávy je určitě výborný nápad! Realizace takového projektu je určitě dlouhodobějšího rázu a směřovat to k výročí založení klubu je dobré načasování. A prezentace historických názvů klubu v areálu stadionu je také dobrý nápad. Ovšem zničení originální historické „reklamy“ Švarc nedokážu pochopit! A člověk, který to udělal, by to měl napravit a nechat vyrobit úplně stejnou ceduli v originálním designu. Sundat a zničit to šlo rychle (otázka dne/ pár dní), jak to bude s nápravou…  

 

3) budoucnost klubu

 

            Budoucnost klubu vypadá slibně. A postup do ČFL by byl určitě zajímavý! Je  to ale určitě otázka zajištění po finanční stránce. Stavět na odchovancích je nejrozumnější cesta a stát se regionálním leaderem ve výchově mládeže je hezká vize. Ovšem je důležité mít mladé hrče na přestup a ne jen po hostováních. Ale výchovu mládeže v regionu také někdy ovlivňuje (ne)ochota vesnických týmu mladé hráče pouštět (právě na přestup). Důležitou roli v přetahování se o talenty také hraje blízkost Prahy a  penězi vyhnaná vlašim.

 

DISKUSNÍ FÓRUM

 

www.skbenesov.cz