SK Benešov - FK Táborsko ( 1:1) - report na webu supporters.cz

Votice - SK Benešov (0:2)  - report na webu supporters.cz

více fotek - zde

Strakonice vs. SK Benešov 0:1

ULTRAS of BENE FANS jaro 2011

SK Benešov vs. Votice 3:0další fotky!

Na derby s Voticemi se nás v kotli sešlo zhruba 25 aktivně fandících. Návštěva 510 diváků je letos největší domácí návštěvou, ke které přispěla i překvapivě velká skupinka Votických fans (z toho cca 15 aktivních), zápas měl díky tomu skvělou atmosféru, a my jsme rádi že jsme po dlouhé době měli v hledišti soupeře.

Na utkání jsme měli připraveny 2 choreografie – nejprve jsme roztáhli nápis "Švarc", připomínající starou reklamu z ligové éry, která byla teprve nedávno přelepena jinou reklamou. Původní reklamu Švarc považujeme za odkaz na naši prvoligovou historii a fotbalovou tradici, a dle našeho názoru si nezaslouží být odstraněna na úkor jiné reklamy, která může být kdekoliv jinde na stadionu. Na druhý poločas jsme nalepili nápis Švarc na původní místo, kde ještě před měsícem byl. Dále jsme roztáhli nápis „SK BN + BENE FANS = 3 BODY“ spolu s dortem, čímž jsme oslavili roční fungování BENE FANS! Bohužel choreografie se nevyvedly úplně dle našich představ, dobře viditelné byly pouze z hlavní tribuny, máme ještě na čem zapracovat.

Celý zápas se fandilo velmi dobře, konkurence v hledišti pozvedla atmosféru celého derby. Během zápasu jsme odpálil několik barevných dýmů. Ultras Votice se prezentovali bílou dýmovnicí a větším množstvím petard. Celkově vzato, dnešní support byl jak z naší, tak z votické strany velmi kvalitní. Derby jsme vyhráli 3:0 a dostali se tak do čtyřbodového vedení v divizi.

Za týden do „kapříkama prolezlých“ Strakonic, kde můžeme maximálně překvapit… Zářez se dá očekávat... ale bojovností a se štěstím můžeme uspět!

fotky kotle

fotky ze zápasu

BENE FANS k rozhovoru s místopředsedou SK Benešov, panem Brožkem - zde

(můj pohled – Péša)

ON-LINE rozhovor s Miloslavem Brožkem

V úterý 27. září byl hostem Benešovského deníku místopředseda SK Benešov Miloslav Brožek  - více zde

Další zápasy:

Divizní okresní derby!

V neděli 9.10. v 16h se bude hrát zápas mezi SK Benešov a SK Marila Votice.

Je to jediné derby, které mám tato sezóna přinese. vlašim "B" se bohužel přesunula jako farma do Kolína, a tak na okrese se hraje divize už jen u nás a ve Voticích (farma ligové Příbrami).

Určitě vymyslíme nějaké překvapení a o zábavu na tribuně bude postaráno!

Wikipedie - SK Benešov

Informace v české verzi wikipedie o našem klubu nebyly skoro žádné. Rozsah informací tam byl stejný asi jako v italské či litevské verzi. A tak jeden z našich členů českou wikipedii upravil a informace rozšířil - po vzoru německé verze a na základě historických údajů na webu SK BN.

stránka na wikipedii - zde

SK Benešov vs. Rokycany 2:1

Na webu SK Benešov byla spuštěna "FanZóna"

SK Benešov vs. Behemians 1905 "B"  3:1

foto-zde

Zápasu předcházela výroba chorea, která zabrala zhruba 4 hodin, na práci se podílelo 6 členů ultras a vytvořili jsme cca 8m dlouhou plachtu s nápisem „PYRO NENÍ ZLOČIN“. Další ze členů ultra vytvořil plachtu se znakem klubu.

Na utkání jsme dorazili více jak hodinu a půl před zápasem, čekala nás ještě spousta práce s doladěním chorea. A museli jsme rozhodnou, kam ho dáme. Nakonec jsme se rozhodli přesunout kotel na část východní tribuny přímo proti domácí střídačce.

V kotli se nás sešlo něco málo přes 20 lidí (9ultras, 1Rzb) + pár dětí z přípravky/žáků. Pět z nich se během zápasu aktivně zapojilo do fandění a fungování kotle.

Fandilo se po celý zápas a chvílemi na docela slušné úrovní! Hráčům se dařilo a tak panovala dobrá atmosféra! Konečně se víc uchytilo i „horto“ a ve druhém poločase se nám podařilo pořádně rozjet „góóól dáme góóól“.

Na začátku utkání jsme odpálili jeden stroboskop za plachtou se znakem SK BN, ovšem nemělo to žádný efekt (zapadající sluce bylo silnější). V závěru první půle jsme na zkoušku vypustili jeden modrý dým. Na druhý poločas jsme připravili pachtu na podsvícení „PYRO NENÍ ZLOČIN“, ale už jsme začínali tušit, že to nebude mít takový efekt, jaký jsme očekávali. Bohužel se nám nepodařilo sehnat osvědčené „armádní“ žluté ohně a tak jsem to museli zkusit podsvítit s tím, co jsme sehnali. Čekali jsme do nějaké 85min, až se plachta dostane do stínu, aby bylo podsvícení víc vidět. Nakonec to nedopadlo nejhůř, částečně to zachránil i oranžový a modrý dým a hlavně červené stroboskopy/ohně na tribuně.

Po zápase proběhla děkovačka s hráči a došlo i na skandování jména našeho bývalého hráče, který už hájí barvy Bohemky.

Po strance ultras a fandění tohle byl jeden ze čtyř nejlepších zápasů.

Choreo „PYRO NENÍ ZLOČIN“ se pokusíme realizovat ještě jednou, až se nám podaří sehnat potřebnou pyrotechniku, aby to mělo takový efekt, jaký jsme čekali.

fotky kotle!

SK BN vs. Bohemians "B" - sobota 10.9. v 17:00

Všechny Vás zveme v sobotu 10.9. na fotbal!

Od 17:00 se odehraje 5.kolo divize A mezi domácím SK Benešov a rezervou Boheminans 1905!

Ale fotbalový program je naplánovaný na celý den

10:00 - SK BN U13 vs. Bohemians 1905 U13
11:45 - SK BN U12 vs. Bohemians 1905 U12
12:00 - 15:00 - turnaj DANONE (nový sponzor mládeže)
17:00 - 19:00 - SK Benešov "A" vs. Bohemians 1905 "B"

Na utkání bude v prodeji fotbalový zpravodaj, který bude slosovatelný!
První cenou v tombole je dres+trenky UMBRO!

nový dres SK Benešov

Bude se prodávat na webu SK BN v sekci Fanshop. Cena kompletu je 800 Kč + DPH.

fotky - zde

Poslední zápas doprovázelo velmi špatné počasí, celý zápas pršelo. I přesto se nás v kotli na protější nekryté tribuně sešlo 17 aktivních fans (7ultras, 5RzB, 1LB, 1hráč a 3fans). Vzhledem  k počasí docela slušná návštěva. Díky všem, že vydrželi na dešti! Dělat kotel na hlavní by moc dobře nešlo, choreo by mělo minimální efekt a pyrem by jsme tam akorát podkuřovali normálním lidem.

Rychlý gól do naší sítě nás docela překvapil a tak se ze začátku fandilo s menšími prodlevami. Tak trochu z nudy jsme už v prvním poločase vyndali choreo „vlašim je pí**“, které vzniklo spíše z recese, a doprovodili jsme ho pár „ódami“ na vlašim. Až po půl hodině se našim borcum podařilo vyrovnat a i my jsme ožili a fandili. Příbramským se během prvního poločasu zranil golman a do brány šel hráč z lavičky. Byl to opravdu poušťák a když jsme na něj pokřikovali „díro – díro“, tak to bral s úsměvem a zamával nám :) (my se dozvěděli až o poločase, že je to hráč do pole)

Ve druhém poločase se fandilo víceméně celo dobu. V zápase padalo hodně gólů a góly jsou kořením fotbalu! A krom gólů jsme se bavili taky pyrotechnikou, která je zase kořením fandění! Připravili jsme si choreo se znakem našeho klubu SK Benešov, které jsme doprovodili šesti červenými ohni. Na hřiště nám bohužel omylem odlétla jedna pojistka od světlice, pomezní ovšem bral naše aktivity celý zápas s úsměvem. Poslední gól zápasu vstřelil Ondra Štěpán a oslavil ho rybičkou před naším kotlem, což sklidilo velký potlesk.

V 90.min jsme roztáhli transparent „Jardo děkujem“ a nasadili si masky s podobiznou trenéra, který se loučil s působením v Benešově, a vyvolávali jsme jeho jméno. Poté proběhla děkovačka s hráči… a poté se už jen a jen slavilo!

děkovačka - zde

v sobotu 18.června od 17h se na našem hřišti odehraje poslední zápas této sezóny

přijede k nám rezerva ligové Příbrami

zápas bude ve znamení loučení... budeme se loučit se sezónou ...ale i s trenérem Jardou Tesařem, který u týmu bohužel končí

na zápas bude připravené choreo a nebude chybět ani pyrotechnika :)

tak doufáme, že vás dorazí co nejvíc a vytvoříme tak důstojnou kulisu

vstup: 20 Kč (vlajkonoši)

SK Benešov vs. Třeboň 2:1

Na začátek zápasu se scházíme opět v malém počtu – 3 ultras, 1RzB a 1 fanynka. Další 2 členové ultras jsou na cestě, vracejí se ze zápasu dorostu, který hrál v Táboře, navíc nám dávají vědět, že na zápas naverbovali hodně dorostenců, proto nefandíme a čekáme na jejich příjezd. Dočkali jsme se cca ve 30.minutě, kdy do kotle přišlo 18 (značně společensky unavených :-):-) lidí a předvádíme kvalitní support. Na druhý poločas se nás v kotli sejde o několik méně, dorostenci v buse dost slavili, někteří možná netrefili zpátky když se o poločasové přestávce odebrali pro flašku do hospody :-):-) pyro jsme při tomto zápase nechali doma, šetříme se na poslední zápas sezony, doražte také, bude to opět s choreografiemi a doufáme že to bude velké !

fotky ze zápasu jsou na webu skbenesov.blgz.cz

Děkujeme hráčům za příspěvek 500 Kč do choreofondu!!!

Tato myšlenka vznikla u hráčů po utkání s vlašimí, když na tomto zápase bylo předvedeno větší množství choreografii. Jen tak pro zajímavost, náklady na "derby" byly zhruba 2000 Kč.

Našeho aktivního fandění si všimli až v dalekých Domažlicích. A v Domažlickém deníku byla reportáž z okresního "derby" s vlašimí. Bohužel náš domácí Benešovský deník o nás ještě nenapsal ani čárku, to je docela zajímavé (smutné).

článek na webu Domažlického deníku - zde

FK Tábor vs. SK Benešov 0:0  fotky - zde

Vlakového výjezdu do Tábora se účastnilo celkem 9 aktivních fanoušků (3 RzB) a v hledišti bylo ještě asi dalších 10 lidí z Benešova. My jsme jeli vlakem už ve 3 hodiny, fotbale se hrál od 5 a tak jsme měli v Táboře hodinku volna, kterou jsme trávili v baru před nádražím. Byl to velice zajímaví bar... a na to, že bylo nedělní odpoledne, tak tam dost lidi pospávalo :)) Dali sem tam nějaký to pivko, někdo zkusil i štěstí na bednách (dařilo se;)) a pomalu jsme šli na stadion. Cesta městem probíhala v poklidu a začalo to vřít až na fotbale. Domácí diváci byli v pohodě a byli i zaskočení, že přijeli "vlajkonoši". Za vzruch na tribuně mohl pomezní, co běhal podél lajny kde jsme stali. Mával docela podivně, asi mu připlul nějakej jihočeskej kapřík. Během zápasu jsme si ho šli párkrát pohlídat, jak to mává. A v závěru zápasu jsme mu už začali vysvětlovat, že to mává blbě. Padla i nějaká ta nadávka, ale na facky nedošlo:)) Že to mával blbě uznali i domácí příznivci. Uválčená remíza 0:0 se dá považovat za výhru a i hráči a trenéři měli z bodu radost.

Cestou domu probíhala docela divoce a přivezli jsme si z Tábora i nějaké suvenýry. Velký zelený slunečník se určitě bude hodit na nějakou tu letná párty:-)

SK Benešov vs. Litol 2:1

Hráči uválčili vítězství 2:1... možná jsme jim k tomu pomohli i trochou toho fandění, ale z naší strany to byl nejhorší výkon. Mohla za to hlavně naše tragická účast (jen 6 ultras). Z diváků se k nám bohužel nikdo nepřipojí a v takovémhle počtu se to dělá špatně. Kdyby jste se k nám chtěl někdo přidat, a aktivně se zapojit, tak neváhejte a přijďte k nám! Pojeďte s námi do Tábora! (událost na FB - zde)

I přesto, že nás bylo tak málo, tak jsme se pobavili. Odpálili jsme si nějaké to pyro, vypili nějaké to pivo... A i jsme si "hrdinsky" dokázali udělat pořádek na tribuně. :))

děkovačka po derby s vlašimí - zde

sestřih zápasu SK Benešov vs. FC vlašim - zde

foto - zde

SK Marila Votice vs. SK Benešov 3:0

Na výjezd do Votic se nás sešlo 19, z toho však pouze 5 členů Ultras, 4 Bene fans, zato však 10 hokejek (RzB)! To je víc než polovina a pro nás hanba, ti z Bene fans co mohli jet a nejeli by si měli sáhnout do svědomí ! Hokejkám samozřejmě za mohutnou podporu na výjezdu děkujeme!

Na cestu do nedalekých Votic jsme se rozhodli jet vlastním minibusem, protože spojení veřejnou hromadnou dopravou bejvá o víkendu do většiny vesnic dosti komplikované. Cestou se autobusem poslala lahvinka rumu a zejména hokejkám se opět zvedla hladinka alkoholu po včerejším hokejovém derby :-) Padlo i nějaké to pivko a forma byla skvěle načasovaná a výkop zápasu.

V hledišti jsme si udělali domácí prostředí, v našem "sektoru" bylo 7 mávacích vlajek a 4 na pověšení. Zato domácí měli pouze jednu mávací vlajku a "sektorovou" vlajku z prostěradla. Votický rádoby ultras byli prý v nejsilnější sestavě (v době výkopu 10 lidí, možná pak ještě někdo přišel).  Prvních 15 minut jsme v ochozech jednoznačně dominovali, pak přišel sice gól, ale i tak  jsme byli  ve zbytku prvního poločasu víc slyšet. Koncem I. poločasu přišel i další gól, a tak jsme si fandění zpestřili trochou pyrotechniky a roztažením žlutomodré plachty. Na začátku druhého poločasu jsme se snažili opět pořádně fandit, ale rychlí gól na 3:0 nám vzal vítr z plachet. Tak už jsme se bavili každý po svém. Někdo trávil čas v hospodě, jíní zase "proháněli" místní slečny. Na závěr jsme odpálili zbytek pyrotechniky a hodili nějakou tu dýmovnici.

A jak zhodnotit votické ultras? No, slyšet byli, ale rozhodně nás ale nepřekřičeli ...a jestli, tak až v závěru zápasu, kdy už jsme organizovaně moc nefandili. Domácí se nijak neprezentovali, nic nepředvedli... jen pyšně zpívali své "songy" (prý všechno vlastní tvorba - to klobouk dolu;)) Nejlepší pokřikem votických je "marila - votice", a my jsme jim ve fandění pomohli a stadionem tak znělo spíše "marila - vopice". Čekali jsme od nich větší účast a  větší aktivitu.

Výsledek 0:3 je letos nejhorší porážka, hráčům jsme na konci zatleskali spíše ze slušnosti, už příští týden budeme čekat na reparát ! ať žije SK Benešov !!

SK Benešov vs. vlašim "B" 3:0

foto - zde        V kotly se nás sešlo necelý 30 aktivně fandících (z toho 5 RzB a pár členů LB). Na naše poměry je to už celkem slušné... ale na derby by jsme si představovali víc lidí v kotly... bohužel spousta lidí byla někde na čarodkách, a promarnila se tak šance nalákat lidi na atraktivního soupeře... Moc nás neni, takže kdo by ste se chtěl aktivně zapojit, tak neváhejte! Přidejte se k nám!

Byly převedeny celkem čtyři choreografie. První byla velká žlutomodrá plachta (kterou přinesli hokejový fans - dík!) doprovázena žlutými balónky... být víc lidí, bylo by víc balónků, ale i tak to vypadalo dobře! Poté následoval nápis "vesnice co... 1. ligu hrály: Blšany, Drnovice... co si jí nikdy nezahrají: Houslice, vlašim" ...tím jsme chtěli naznačit, že vesnice do ligy nepatří! Ve druhém poločase jsme roztáhlí v sektoru velkou plachtu s "paňákem", který vyhazuje vlašim do koše, tím jsme "jemně" naznačili co si o vlašimi myslíme... A posledním choreem byla fólie s vyřezaným nápisem "BENEŠOV", kterou jsme podsvítili trochou dávky pyrotechniky:-). Pyrotechniky jsme během zápasu odpálili vcelku dost... a taky bylo proč... v derby se nám dařilo, výhra 3:0 podporovala dobrou náladu a tak se mohlo oslavovat!

Za těch zhruba půl roku co fungujeme, tohle bylo zatím nejvíc, co jsme předvedli.

Příprava všeho dala hodně práce, ale stálo to za to! ...dík všem co přišli a přispěli k dobré atmosféře! A doufáme, že na fotbal přijdete znovu!

děkovačka po zápase s vlašimí - zde

V sobotu 30.4. v 17:00 se odehraje na našem domácím hřišti okresní derby. Zavítá k nám sice pouze vlašimské béčko, ale pořád se to dá brát jakou souboj dvou měst. Benešov byl vždy fotbalovějším městem a vlašimáci hráli druhé housle. Momentálně však hrají II. ligu... a budou jí hrát do té doby, než jim dojdou peníze a nebo dokud se jim nepřijde zas na nějakej ten pod jako v minulosti.

K nám tedy přijede pouze béčko, ale to nám nevadí... pořád je to město zku....., takže bude fandit jako ve správnom DERBY.

Doufáme, že do kotle přijde spousta lidí! Na zápas připravujeme několik choreografii, doprovázet je bude také pyrotechnika, takže o zábavu bude postaráno. Fandit se bude celý zápas a hráče musíme dohnat k vítězství, nic jiného nebereme!

Fotky ze zápasu se Slavojem Koloveč budou doplněny až bude víc času ;)

Bohemians 1905 "B" vs. SK Benešov 2:2 fotky zde

Účast na výjezdu byla bohužel žalostná, zatím nejhorší! Jelo se pouze ve čtyřech lidech + na místě se k nám přidal jeden ze zraněných hráčů a jeden člen LB. Poblíž seděli také rodinní příslušníci hráčů a další členové klubu.

Původně jsme chtěli jet ve větším počtu a vlakem, ale nakonec to bohužel nedopadlo, tak jsme jeli autem. U vstupu jsme měli menší problém s pořadatelskou službou a mávacími vlajkami, které mám nechtěli dovolit. Ale jen tak lehce jsme se nenechali odbýt a nakonec nás i s nimi pustili (přimluvil se za nás jeden z domácích fanoušků - díky!).  Fandit jsme se snažili tak nějak po celý zápas, ale v pár lidech to jde hůř... snad jsme i byli slyšet. U naší střídačky prý ano, jestli i kotli Bohemky, to těžko řict. Ale určitě jsme museli být vidět, výrazné žluté barvy na zelené tribuně Dannerova stadionu  snad nikdo nepřehlédl.

Po zápase za námi přišla skupinka tří fanoušků (nejspíše ultras)  a měli zájem o nějakou tu akcičku. To jsme odmítli, nejsme žádný hooligans. Bez boje jsme šálu nevydali a tak jsme se v klidu rozešli a vše proběhlo bez problémů. Bod z venkovního zápasu je dobrej, kort když se ho podařilo získat v legendarnim Ďolíčku.

fotky zde

SK Benešov vs. Doubravka 4:1

Motorlet vs. SK Benešov 1:1

fotky zde

Náš první výjezd od hlavního města se dá označit za klasický fotbalový výjezd = vlak + pivo + zábava cestou tam i zpět. Vlakem z Benešova nás vyrazilo šest + cestou přistoupili dva "chuligání" z řad hráčů. Někdo si dal cestou pivko, někdo si zvedal hladinku z předešlého večera Friscem. Do Prahy jsme přijeli v čas a tak jsme se kochali krásou Hlavního nádraží a prohlídli jsme si také metro... velice nás zaujali zejména eskalátory. Někteří se je dokonce snažili překonávat v protisměru - VIDEO.

Když jsme dorazili na stadion, tak tamní pořadatelé byli celkem překvapeni a nevěděli která bije. Jednomu z nás se dokonce podařilo projít zadarmo po předložení lístku na metro a slovy "já jsme člen oddílu". Byli jsme pořadateli donuceni dopít všechny "limonády" a dostali jsme také varovní, že jestli budeme dělat bordel, tak do pěti minut si pro nás přijde bezpečnost :))

Byle celkem zima, ale nálada panovala dobrá. Před zápase dorazili ještě dva naši členové a dva dorostenci, takže nás celkem bylo v kotli 12, což je docela slušný na výjezd. Fandilo se celou dobu... a zejména ve druhém poločase pomohlo hecování jednoho tamního "strejky", kterej si furt něco musel dokazovat a připadal si strašně důležitej. Zápas byl soubojem týmů sousedících  v tabulce a tak remíza z venkovního zápasu se považovala za úspěch.

fotky zde

SK Benešov vs. Hořovicko 0:0

ULTRAS OF BENE FANS - podzim 2010

Vítejte na novém webu benešovských fotbalových fanoušků!

Jsme fanoušci fotbalového klubu SK Benešov, jsme skupina lidí, kteří mají rádi fotbal a své město! A proto jsme se rozhodli chodit na fotbal a dělat tam atmosféru. Svou činnost provozujeme poměrně krátce (od 26.9.10) a náš počet není nějak velký, ale rozrůstáme se. Každý, kdo by se k nám chtěl přidat je vítán! Stačí jediné - přijít na fotbal, stoupnout si s námi do kotle na východní tribuně a fandit! Fandit našemu klub, hájit barvy našeho města!

Více ona našem vzniku a činnosti si můžete přečíst v sekci O NÁS

Naše stránky na facebooku - budou sloužit k zasílání pozvánek na zápasy a k rozesílání dalších různých informacích.

Přidejte se k nám! Pokud chcete tyto zprávy dostávat a být tak v obraze!